گچ قرمز وسایل نقاشی کودکان شد

یرگیت ریسلند (آمستردام) در ارائه پروژه بین رشته‌ای گچ قرمز در آژانس میراث فرهنگی هلند در آمستردام (RCE) فاش کرد که دلیل تنوع چشمگیر رنگ‌های گچ قرمز در نقاشی‌ها، حتی در نقاشی‌ها همان دهه، ترکیبات ناهمگن معادن گچ قرمز است.

این تیم با تخصص یک زمین شناس، 300 معدن تاریخی را شناسایی کرد و آنها را بر روی یک نقشه تعاملی بر اساس نقشه های گوگل ارائه کرد که هر مکان را به منبع متنی مربوطه مرتبط می کند.

در همین حال، بررسی پائولا بیوکا (رم) از نقاشی‌های گچی قرمز لئوناردو در تورین، شناسایی منحصربه‌فردی از پیکربندی شیمیایی رنگدانه‌های خاص به دست آورد .

که او را به این پرسش واداشت که چگونه لئوناردو توسط رنگدانه‌هایی که معمولاً در ایتالیا یافت نمی‌شوند، به دست آمد. تیم ریسلند تحقیقات خود را در مورد کانال های توزیع گچ قرمز در طول قرن های مختلف گسترش دادند.

گچ

آن‌ها بین حرفه‌های گچ‌بر، «روتل-کرمر» و فروشنده گچ قرمز تمایز قائل می‌شوند. کیفیت مقاوم گچ قرمز منجر به مسئولیت بازرگان برای فروش انحصاری این ماده شد که امکان عرضه تمیز سایر ابزارهای طراحی را به طور همزمان فراهم نمی کند.

مقاومت گچ قرمز روش‌های مختلف کاربرد را ترویج می‌کند، زیرا مانند نقاشی‌های زغالی یا گچ سیاه نیازی به فیکساتور نیست. این خاصیت گچ قرمز، استفاده لئوناردو از آن را برای نقاشی‌های گیاه‌شناسی‌اش که احتمالاً در هوای عمومی ایجاد شده‌اند،

توضیح می‌دهد، همانطور که مارگریتا ملانی (لامپورکیو) در مطالعه‌اش روی به‌اصطلاح دست‌نوشته لئوناردو G (پاریس، انستیتو فرانسه) ادعا کرد.

تکنیک لئوناردو در نقاشی‌های گچی قرمزش روی کاغذ آماده‌شده مایل به قرمز، هدف تحلیل فن‌آورانه لتیسیا مونتالبانو (فلورانس) بود و نقش مهمی در تحقیق آنالیسا پریسا تورینی (ونیز) در مورد اسناد در مجموعه گالری دل‌آکادمی داشت.

هر دو بر رویکرد نوآورانه هنرمند و زیبایی شناسی برجسته آن در تاریخ طراحی تاکید کردند.

او استفاده محدود از آن را در دهه‌های تقریباً از 1511 تا 1534 مورد بررسی قرار داد، در حالی که این سوال را مورد بررسی قرار داد که چرا محققان با نگارش نقاشی‌های گچ قرمز توسط میکل آنژ مخالفت می‌کنند.

و به وضوح ورق‌هایی با قلم و جوهر یا با گچ سیاه اولویت‌بندی می‌کنند.

تاثیر گچ قرمز بر سبک توسط گابریله فاتورینی (مسینا) برای آثار دومنیکو بکاکافومی و مارزیا فایتی (فلورانس) برای آندره آ دل سارتو، کورژیو و پارمیجیانینو مورد بررسی قرار گرفت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.