قیمت شیرآلات بهداشتی کلاسیک درطرح های مختلف

قیمت شیرآلات بهداشتی کلاسیک را می توان با ارتباط با مدیران فروش هر مجموعه جویا شد.شیرآلات کلاسیک قیمت های مختلفی دارد.که در ادامه به آن می پردازیم.
شیرآلات کلاسیک قیمت مدل ساده آن حدود360هزارتومان می باشد.

قیمت شیرآلات بهداشتی کلاسیک

قیمت شیرآلات بهداشتی کلاسیک

قیمت شیرآلات بهداشتی کلاسیک به طرح های آن وشیرآلات مدنظر افراد بستگی دارد.طرح های شیرآلات کلاسیک عبارتند از:

  • مدرن
  • قدیمی

کلاسیک مدرن
مجموعه ی از شیرآلات کلاسیک می باشد که دارای طرح های جدید هستند.برای احیای دوباره شیرآلات کلاسیک به بازار آمده اند.اما دارای یک عیب است آن هم قیمت بالا ولی باز با این مشکل خیلی افراد دوستدار شیرآلات کلاسیک هستند.

قیمت شیرآلات بهداشتی کلاسیک

کلاسیک قدیمی
این مدل شیرآلات طرفدار چندانی در این دوره ندارد.چرا که نه زیبایی و نه کیفیت چندان مناسبی ندارد.البته دارای سه مدل می باشد قبلا به آن ها اشاره کردیم.که کیفیتی ترتیبی دارد.که اکثر موارد مصرف در ایران پوستهABCمی باشد.و مدل ریختگری است یا رژه ای در اینجا بخشی از تفاوت ها را برای شما بازگو می کنیم.

قیمت شیرآلات بهداشتی کلاسیک

رژه ای:
در ریخته گری رژه ای اکثرا شیرآلات مورد استفاده سنگین تر و یک دست است.

ریخته گری:
در این مدل اکثر شیرآلات سبک تر و داخل آن دون دون می باشد.منظور از یکدست بودن یا دون دون بودن منطور داخل شیر است.که دون دون بودن در ریخته گری وجود داردو یکدست بودن در رژه ای می باشد.ولی فرق اصلی در رژه ای و ریخته گری در این است که رژه ای استاندارد است.یعنی برای داشتن نشان استاندارد باید تمامی قطعات و تولیدات خود را به سمت استاندارد ببرید.پس برای استاندارد شیرآلات کلاسیک باید از روش رژه ای این محصول را تولید نکرد.روش غیر استاندارد روش ماسه ای است.به همین دلیل رژه ای قیمت بالاتری نسبت به ماسه ای است.

قیمت شیرآلات بهداشتی کلاسیک

عوامل تاثیر گذار در قیمت شیرآلات کلاسیک

عوامل تاثیر گذار در قیمت شیرآلات کلاسیک قطعات شیرآلات می باشد.حال این قطعات به چه صورت بر روی قیمت شیرآلات تاثیر می گذارد.برای مثال دو نوع مهره وجود دارد.مهره 29.30 که مهره 30 قیمت بالاتری به نسبت مهره 29 دارد.که قطعات دیگرنیز به این صورت است.و تاثیر بر روی قیمت دارد.پس در خرید قطعات شیرآلات دقت کنید.

قیمت شیرآلات بهداشتی کلاسیک

برای خرید با ما درارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.