مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شیرآلات  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش شیرآلات بهداشتی ساختمان | قیمت انواع شیر دیواری اهرمی

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع شیر دیواریشیر دیواری اهرمیقیمت شیر دیواری اهرمیخرید و فروش شیر دیواری اهرمیفروش شیرآلات بهداشتی ساختمان با ارزان ترین قیمت هاتولید شیرآلات بهداشتی در طرح های متنوعکارخانجات تولید کننده شیرآلات راهنمای خرید و نصب شیرآلات بهداشتیفروشگاه های معتبر شیر آلات بهداشتی ساختمان در سراسر کشور

فروش شیرآلات بهداشتی ساختمان که از این نوع شیر دیواری اهرمی را بیشتر برای نصب در توالت و سرویس بهداشتی به کار می برند. انواع شیرآلات اهرمی با قیمت های مختلفی در بازار لوازم ساختمانی به فروش می رسند.
شیرآلات ساختمانی از مهم ترین وسایلی هستند؛ که عموم مردم به صورت روزانه از آنها استفاده می کنند. امروزه شیرهای آب در طرح ها و مدل های متنوع تولید می گردند. اما آنچه بسیار مهم است؛ کیفیت و دوام این محصولات می باشد. به طور کلی شیرآلات در زمینه های گوناگون با هم فرق داشته؛ و به شکل های مختلفی قابل طبقه بندی هستند. به عنوان مثال اسامی زیر را نام می بریم:

 • شیرهای اهرمی معمولی
 • شیرآلات کلاسیک یا ساده
 • شیرهای الکترونیکی یا چشمی
 • شیرهای برقی
 • شیر شاوری ظرفشویی
 • شیر دیواری اهرمی
 • شیر دیواری کلاسیک
 • شیر مخصوص روشویی
 • شیر دوش یا حمام
 • شیر حیاطی یا شیر کلیدی
 • شیر ماشین لباسشویی

البته همان طور که بیان شد؛ دسته بندی های زیادی برای شیرآلات بهداشتی ساختمان وجود دارد. مثلاً شیرهای روشویی به نوبه خود ممکن است؛ ساده یا اهرمی بوده؛ و مدل های متنوعی داشته باشند.

فروش شیرآلات بهداشتی ساختمان | قیمت انواع شیر دیواری اهرمی

انواع شیر دیواری

شیر دیواری اهرمی، نمونه پر فروشی از محصولات حوزه خود است. به طور معمول انواع شیرهای دیواری کلاسیک یا اهرمی را برای توالت و سرویس بهداشتی استفاده می کنند. اما در موارد خاص، این شیرها را به عنوان شیر ظرفشویی به کار می برند.
شایان ذکر است؛ که شیرهای دیواری برای نصب در توالت طراحی شده؛ و بدون علم می باشند. بنابراین جهت نصب شیر دیواری برای سینک ظرفشویی نیاز هست؛ که علم جداگانه ای خریداری شود.
بدیهی است؛ که استفاده از شیرهای آب دیواری در توالت باید همراه با اتصال شیلنگ آب و هم چنین بهترین شیرآلات ایرانی صورت گیرد. برخی از برندهای تولید کننده شیرآلات این محصول را همراه با شیلنگ های مخصوص دستشویی بسته بندی می کنند.

شیر دیواری اهرمی

شیرهای دیواری مانند سایر شیرآلات خانگی ممکن است؛ ساده یا اهرمی باشند. مسلماً استفاده از شیر دیواری اهرمی برای توالت به مراتب بهتر از شیرهای کلاسیک است. در اینجا به بیان مهم ترین مزایای شیرهای اهرمی به سایر شیرها می پردازیم:

 • شیر اهرمی به میزان بالایی در مصرف آب صرفه جویی می کند.
 • تنظیم دمای آب با استفاده از شیر اهرمی به راحتی صورت می گیرد.
 • اغلب شیرآلات اهرمی طول عمر بالایی دارند.
 • کار باز و بسته کردن شیر اهرمی بسیار راحت است.
 • تنظیم فشار آب با شیر اهرمی به راحتی صورت می گیرد.

این روزها صرفه جویی در مصرف آب از مباحث رایج می باشد. هر چند که پیشگیری از هدر رفتن بی رویه آب در هر شرایطی لازم است؛ اما اهمیت استفاده از یک شیر مناسب جهت مصرف بهینه آب در سرویس بهداشتی بیش از جاهای دیگر است.

قیمت شیر دیواری اهرمی

قیمت شیرآلات ارزان و شیر دیواری اهرمی در بازار شیرآلات و لوازم ساختمانی داراری نوسان قابل توجهی است. بخشی از دلیل اختلاف قیمت شیرهای اهرمی به نوع و برند آنها بر می گردد. علاوه بر این عواملی مثل محل تولید شیر، نحوه تجارت شیرآلات و وضعیت نرخ ارز نیز می توانند؛ قیمت بسیاری از محصولات این حوزه را تغییر دهند. آنچه در بالا بیان شد؛ را می توان این گونه خلاصه کرد. عوامل اثرگذار بر قیمت شیر اهرمی عبارتند از:

 • نام کارخانه یا عنوان برند شیرآلات
 • جنس شیر اهرمی
 • مدل شیر اهرمی
 • دو طرفه یا یک طرفه بودن شیر اهرمی
 • نوع مغزی به کار رفته در شیر
 • جنس قطعات داخلی شیر
 • ابعاد شیر اهرمی
 • داخلی یا خاریج بودن شیرآلات
 • نحوه خرید و فروش شیر اهرمی

در هر صورت برای خرید انواع شیرهای اهرمی دیواری و غیر دیواری بهتر است؛ به مراکز اصلی پخش لوازم بهداشتی ساختمان مراجعه کرد.

خرید و فروش شیر دیواری اهرمی

با توجه به آنچه در مورد شیرآلات اهرمی و مزایای استفاده از آنها بیان شد؛ میزان خرید و فروش شیر دیواری اهرمی در بازار مصالح ساختمانی بسیار زیاد است. هم چنین انتخاب شیرآلات صنعتی مناسب می تواند ضمن بالا بردن کیفیت کار، سبب کاهش مصرف آب مصرفی نیز گردد.

مردم به روش های گوناگونی می توانند؛ شیر اهرمی توالت یا همان شیر دیواری و یا شیرآلات صنعتی را تهیه کنند. اما خریداران عمده این محصول، بهتر است؛ به کارخانه یا نمایندگی های مجاز مراجعه نمایند. البته با همه گیر شدن اینترنت امکان خرید و فروش آنلاین و غیر حضوری شیرهای آب فراهم شده است.

فروش شیرآلات بهداشتی ساختمان با ارزان ترین قیمت ها

فروش شیرآلات بهداشتی ساختمان با ارزان ترین قیمت هااگر به دنبال خرید انواع شیرآلات بهداشتی برای ساختمان خود هستید، و می خواهید تا از ارزان ترین قیمت ها که توسط شرکت ها برای فروش انواع مختلف شیرآلات قسمت های مختلف ساختمان عرضه شده  اند، اطلاع یابید، این متن را تا آخر بخوانید.

شیرآلات در دنیای امروز یکی از مهم ترین وسایلی به شمار می آیند که در هر خانه ای وجود داشتن آن ها ضرورتی غیر قابل انکار دارد، و هم چنین لازم است تا در انتخاب آن ها بسیار دقت شود، تا علاوه بر افزایش آب مصرفی خانوار، زود خراب نشوند و هم چنین ضرری یرای سلامتی عزیزانتان نداشته باشند.

همیشه ارزان ترین شیرآلات مناسب نیستند، به خصوص برای شیر ظرفشویی که برای پخت و پز و شستن ظرف ها به کار می رود.

برای اطلاع یافتن از قیمت شیر ظرفشویی شلنگدار بسیار باکیفیت و ارزان می توانید با مراجعه به کاتالوگ شیرآلات قهرمان، انواع قیمت های عرضه شده برای شیرآلات مختلفی را که در قسمت های گوناگون ساختمان به کار می روند، ببینید، و با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

تولید شیرآلات بهداشتی در طرح های متنوع

تولید شیرآلات بهداشتی در طرح های متنوعتولید کنندگان شیرآلات بهداشتی با استخدام طراحان اقدام به تولید طرح های متنوعی از شیرآلات مورد نیاز در ساختمان ها نموده اند.

از طریق طراحی شیرآلات زیبا، بسیاری از تولید کنندگان در مشتریان خود ایجاد نیاز کرده اند، و آن ها راغب نموده اند تا شیرآلات خود را متناسب با دکور و فضای حمام، دست شویی و آشپزخانه خریداری کنند.

مردم نیز دوست دارند تا با استفاده از شیرآلات شیک و به روز فضای منزلشان را چشم نواز تر نمایند.

کارخانجات تولید کننده شیرآلات

کارخانجات تولید کننده شیرآلات در کارخانجات تولید شیرآلات چه نوعی از شیرآلات برای استفاده های مختلف مردم تولید می شوند، و برای عرضه به بازار چگونه قیمت گذاری می شوند؟

کارخانجات با توجه به نیازهایی که مردم برای استفاده از شیرآلات مختلف احساس میکنند، اقدام به تولید شیرآلات می نمایند،و هم چنین خودشان نیز با ایجاد طرح ها و امکانات متنوع در مردم برای استفاده از شیرآلات بروز و تعویض شیرآلات خود، حس نیاز را به وجود می آورند.

طرح های متنوع و زیبا بیشتر در شیرآلات ساختمانی دیده می شود، در حالی که انواع شیرآلات صنعتی شکل های ساده ای دارند.

قیمت نیز براساس هزینه های تولید سنجیده می شود، و به بازار عرضه می گردد.

راهنمای خرید و نصب شیرآلات بهداشتی

راهنمای خرید و نصب شیرآلات بهداشتیبرای خرید شیرآلات مناسب برای خانه ی خود چه نکاتی را باید رعایت کنید، تا از بین محصولات متنوعی که در بازار برای فروش عرضه شده اند، بهترین نوع ممکن را با توجه به نیاز خود خریداری نمایید.

خریداران باید توجه داشته باشند که شیرآلات اهرمی استاندارد دارای دو درصد سرب باشند، تا به سلامتی خانواده شان لطمه نزند.

شیرآلات خود را با توجه به هزینه ای که برای خرید آن در نظر دارید و هم چنین میزان مصرف آب انتخاب کنید.

فروشگاه های معتبر شیر آلات بهداشتی ساختمان در سراسر کشور

فروشگاه های معتبر شیر آلات بهداشتی ساختمان در سراسر کشورهر خریداری در سراسر کشور تمایل دارد تا شیرآلات بهداشتی لازم برای ساختمان خود را از فروشگاه های معتبری که این محصول را بدون واسطه عرضه می کنند، خریداری نماید.

شیرآلات ساختمان از آن جایی که به طور مستقیم با سلامتی ما در ارتباط هستند، باید بسیار با دقت انتخاب شوند، تا در حین این که فضای خانه را چشم نواز تر می کنند، انسان را بیمار نکنند.

هم چنین شیرآلات نقش بسیار مهمی را در کاهش مصرف آب دارند، و از این طریق نیز می توانند موجب کم شدن هزینه های ماهیانه خانوار برای آب شرب لوله کشی شوند.

خرید شیرآلات ساختمان از فروشگاه های معتبر عرضه کننده ی این محصول می تواند برای تمامی افرادی که به سلامتی خود و خانوادشان اهمیت می دهند، بسیار ضروری باشد.

فروشگاه های اینترنتی از آن جایی که محصولاتشان را به طور مستقیم از تولید کننده عرضه می کنند، می توانند بسیار راه خوبی برای خرید باشند.

واحد فروش

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120000000

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: test@

instagram icon اینستاگرام: test@

email icon ایمیل: email@gmail.com

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شیرآلات  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید