شیرآلات ارزان اهرمی استاندارد

شیرآلات ارزان اهرمی را با بازدید از سایت ما دریافت کنید.زیرا شرکت(GERMI)با توان بالای خود توانسته قیمت های را به مردم عرضه کند.که توانایی خرید برای عموم مردم راحت باشد.علاوه برآن دارای کیفیت بالای می باشد.که مورد پسند افراد جامعه قرار می گیرد.

شیرآلات ارزان اهرمی

شیرآلات ارزان اهرمی

شیرآلات ارزان اهرمی دارای ویژگی های می باشند.ویژگی های ساختاری_تولیدی که در تولید شیرآلات ساختمانی باید به آنها توجه زیادی داشت.

شیرآلات ارزان اهرمی

ویژگی های تولیدی

شیرآلات دارای مراحلی می باشند.

  • ریخته گری
  • تراشکاری
  • پرداختکاری
  • آبکاری
  • منتاژکاری

که اگر در تولید به هر یک از مراحل توجه نشود.باعث مشکل در آبندی و عمر شیرآلات پدالی میشود.
(GERMI)با سال ها سابقه واستفاده از دستگاه های روز دنیا توانسته تمام مراحل را در کثری از زمان انجام دهد.تا جوابگوی بازار داخل وخارج باشد.

ریخته گری

ریخته گری مادر هر صنفی می باشد. و در شیرآلات لمسی ایرانی نیز تاثیر بسزایی دارد.یعنی بیشتر تاثیر را در مرجوعی بودن یا نبودن شیر در مرحله اول که ریخته گری می باشد. صورت می گیرد. پس ریخته گری از مراحل مهم در می باشد.و دارای مراحلی است.که در اینجا به آن نمی پزدازیم.

شیرآلات ارزان اهرمی

قیمت شیرآلات اهرمی

قیمت شیرآلات اهرمی به عواملی بستگی دارد.که از مهم ترین آن مواد اولیه نحوه تولید و قطعاتی که بر روی آن بسته میشود.قطعات شیرآلات دارای طرح های مختلفی می باشد.به این صورت که قیمت قیمت هاش نیز با همم متفاوت است. افراد می توانند از کارتریج 5 هزار تومانی تا 40 هزار تومانی در شیر خود استفاده کنند.که در قیمت تمام شده بسیار تاثیر گذار است.

شیرآلات ارزان اهرمی

و علاوه بر قطعات آبکاری نیز بسیار در آن مهم است. ابکاری بار توجه به میکرون های ان قیمت گذاری می شود. هر قدر میکرون آن بالا تر باشد قیمت آن نیز بالا تر می رود. و البته در کیفیت نیز تاثیر بسزایی دارد.پس در خرید شیرآلات به تمامی بحث های پیرامونی ان دقت کنید.که بتوانید از خرید عالی خود لذت ببرید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.